Niepubliczne Przedszkole BAS na Osiedlu Jana III Sobieskiego zaprasza Wszystkie Dzieci z rocznika 2019 do Nowo Powstałych Kameralnych Grup Zapewniamy bezpieczna Adaptację, życzliwą opiekę Nauczycieli nad najmłodszymi Przedszkolakami Wspólnie będziemy żegnać się ze smoczkiem i pieluszką ucząc się samodzielności i wkraczając w ciekawy świat podczas zajęć muzyczno - ruchowych, warsztatów plastycznych i osłuchując się z językiem angielskim. Zajęcia sportowe odbywają się na naszej sali Gimnastycznej oraz Dużym Placu Zabaw W przedszkolu pracują specjaliści wspierający rozwój każdego dziecka. W sierpniu organizujemy spotkania adaptacyjne z rodzicami i dziećmi. Zapraszamy do kontaktu Grażyna Rura, Dyrektor 668-903-855, Agnieszka Ziembora Dyrektor 694909979 Oddział Naramowice RUSZA PROJEKT - Bliżej Przedszkola – dziecko w Planie Daltońskim OPŁATA MIESIĘCZNA ZA PRZEDSZKOLE 1ZŁ. Projekt realizowany będzie od Września 2021 roku w oddziale na Naramowicach. Więcej Informacji w zakładce PROJEKT BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - PRZEDSZKOLE ZA 1ZŁ.

111jpg

20200421_112241jpg

Oddział Przedszkola na osiedlu Jana III Sobieskiego i oddział Przedszkola na osiedlu Stefana Batorego prowadzi rekrutację dla dzieci z rocznika 2018 i 2019 w dwóch grupach wiekowych.

Zapraszamy do zapoznania się na naszą Bogatą Ofertą Zajęć na Nowy Rok Szkolny 2021 / 2022

Przedszkole w pełnym wymiarze godzin: Czesne 700zł plus opłata za wyżywienie ( własna kuchnia )

Przedszkole Edukacji Daltońskiej z oddziałem na Naramowicach rusza z Projektem Bliżej Przedszkola - Przedszkole za 1zł.   Projekt rusza od Września 2021 roku.

Startujemy z Rekrutacją ! Kontakt 662-991-497, 694-909-979.

Bajkowe Przedszkole dla Dzieci z Fantazją,
 wspieramy kreatywność naszych przedszkolaków,
 prowadzimy zajęcia przyrodnicze i warsztaty kulinarne !!!
 Posiadamy własny plac zabaw !

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce REKRUTACJA lub PROJEKT BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - EDUKACJA DALTOŃSKA

KONTAKT:

Agnieszka Ziembora Organ prowadzący / Dyrektor
 Natalia Nogaj - administracja 662-991-497
 Dorota Rembarz, Kierownik ds. rekrutacji / 604-532-440 (Piątkowo )
 Beata Rura, Dyrektor ds. rekrutacji / 692-533-245 (Naramowice)
 Grażyna Rura, Dyrektor ds. rekrutacji / 668-903-855 (Jana III Sobieskiego)

Praca jest naszą pasją – to ona pozwala nam odkrywać, to co w dzieciach i w nas samych najlepsze. Podchodzimy do dzieci indywidualnie. Z każdą grupą pracuje nauczyciel i asystent nauczyciela. Pracujemy ze specjalistami – współpracują z nami logopeda, psycholog i fizjoterapeuta. Posiadamy bardzo dobre warunki lokalowe: nowoczesne, jasne, przestronne, dobrze wyposażone w pomoce sale, posiadamy osobne pomieszczenie do ćwiczeń ruchowych - salę gimnastyczną, ogród / plac zabaw. Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia dla naszych podopiecznych. Wspieramy i rozwijamy dziecięce pasje i talenty.

53548205_2547268268623160_6019529865164750848_njpg

Zajęcia dodatkowe organizowane w ramach czesnego

• Edukacja matematyczna z zestawami Lego Education - zajęcia rozwijają zarówno kreatywność, wyobraźnię   przestrzenną jak i zdolności manualne, które są niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju dzieci. Rewelacyjnie sprawdzają, się w wprowadzeniu zajęć matematycznych.
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Zajęcia Umuzykalniające Rytmika / Gimnastyka artystyczna / Taniec