Nasza Kuchnia

Posiadamy Własną Kuchnię, w której nasze kucharki gotują dla dzieci zdrowe posiłki, kuchnia oparta na zdrowej żywności oraz osobna jadalnia są niewątpliwym atutem przedszkola.
Dzieci mają przygotowywane w naszej kuchni codziennie 3 zdrowe posiłki w tym: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. W oddziale na Naramowicach posiadamy osobną jadalnię przeznaczoną na spożywanie posiłków i warsztaty kulinarne. W pozostałych dwóch oddziałach dzieci spożywają posiłki w oddzielnej strefie ze stoliczkami. Respektujemy diety.
W przedszkolu zatrudniony jest Intendent.

Dzieci w naszych przedszkolach samodzielnie komponują kanapki, mają możliwość dokładki, same nalewają zupę i korzystają z przygotowanych dań sezonowych ( talerz z owocami / warzywami ).

Relacja prosto z Kuchni...
Sami wypiekamy chleb, cista i babeczki na podwieczorek.

ba384272-a99f-42ae-b15f-94302dbf65b7jpeg