Oddziały:

Nasze Przedszkole działa jako jedna jednostka organizacyjna.

Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka, potocznie nazywane Przedszkolami BAS

BAS posiada trzy oddziały lokalne (Przedszkola) oraz odrębne biuro administracji.
Poniżej znajdą Państwo szczegółowe dane oddziałów wraz z mapą prezentującą dokładną lokalizację. Posiadamy własne Place Zabaw oraz własną Kuchnię.

Oddział Przedszkola Edukacji Daltońskiej  - Jana III Sobieskiego, pawilon 52
"Sportowa Akademia Smyka"   - Sportowe Przedszkole z Pomysłem, dla dzieci z wyobraźnią i fantazją !!!

• 151260125_4250597854956851_9183165820646704298_ojpg
Oddział posiada własną Salę Gimnastyczną i Plac Zabaw, Tablicę Multimedialną.

Sportowy oddział Przedszkola dysponuje pięcioma salami dydaktycznymi oraz wyodrębnioną salą gimnastyczną. W pobliżu Przedszkola znajduje się nasz prywatny plac zabaw o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, wyposażony w konstrukcje do gier i zabaw na którym organizowane są również zajęcia sportowe. Nasz plac zabaw przylega bezpośrednio do profesjonalnego boiska sportowego z trybunami, należącego do Spółdzielni Osiedla Jana III Sobieskiego, z którego dzięki uprzejmości spółdzielni, również korzystają nasi podopieczni. Na terenie placówki dysponujemy multimedialną tablicą interaktywną dla dzieci, przy pomocy której organizowane są zajęcia dydaktyczne oraz zabawowe.
Poniżej umieszczamy wirtualny spacer na którym mogą Państwo obejrzeć wnętrza placówki.

Oddział Przedszkola Bajkowa Akademia Smyka ul. Braille'a 2A, Os. Stefana Batorego.
 Oddział posiada własny ogrodzony Plac Zabaw i Tablicę Multimedialną.
Zapraszamy do naszego Świata Wyobraźni ... i wspaniałej uczącej Zabawy
Magorzata Wegner - fotografia 2jpg

Oddział Przedszkola dysponuje dwoma salami dydaktycznymi. W pobliżu Przedszkola znajduje się nasz prywatny plac zabaw o powierzchni 200 metrów kwadratowych, wyposażony w konstrukcje do gier i zabaw na którym organizowane są również zajęcia sportowe. Na terenie placówki dysponujemy multimedialną tablicą interaktywną dla dzieci, przy pomocy której organizowane są zajęcia dydaktyczne oraz zabawowe.

Oddział Przedszkola Edukacji Daltońskiej - Bajkowa Akademia Smyka ul. Budzisława 1, Naramowice. Przedszkole z Pomysłem - wpieramy Wyobraźnię i Kreatywność naszych Przedszkolaków !!!
Zapraszamy do naszej Bajki ....
149303568_4240105786006058_3552754105555523677_njpg
Oddział ten jest naszą najnowszą placówką, jest to obiekt o powierzchni 600 metrów kwadratowych, mieści się w nim również żłobek. Przedszkole dysponuje tu dwoma nowoczesnymi i obszernymi salami dydaktycznymi oraz salą doświadczania świata. Obok Przedszkola znajduje się plac zabaw i boisko szkolne, które jest udostępnione dla naszych podopiecznych dzięki uprzejmości sąsiadującej z nami szkoły. Ponadto bezpośrednio za przedszkolem znajdują się obszerne łąkowe tereny spacerowe oraz położona przy nich stadnina koni. Na terenie placówki dysponujemy multimedialną tablicą interaktywną dla dzieci, przy pomocy której organizowane są zajęcia dydaktyczne oraz zabawowe.

4. Biuro administracji Bajkowa Akademia Smyka (ul. Budzisława 1, Naramowice).
W oddziale żłobka i Przedszkola na Naramowicach, znajduje się nasze biuro administracji, w którym możecie załatwić Państwo wszelkie formalności. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00
Przed przybyciem zalecamy kontakt telefoniczny (Tel. 662 991 497).