Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi na spotkanie z Dyrektorem, zwiedzanie  placówki, oraz do udział w zajęciach adaptacyjnych.

Czesne miesięczne wynosi 1100zł, dodatkowo pobierana jest opłata za wyżywienie, stawka dzienna wynosi 20zł. Opłata za wyżywienie pobierana jest po miesiącu tylko za dni obecne w przedszkolu.

Wpisowe (jednorazowe): 500 zł
W cenie Czesnego odbywają się wszystkie Zajęcia Dodatkowe !!!

Dyrektor Przedszkola  Grażyna Rura, Agnieszka Ziembora

Oddział osiedle Jana III Sobieskiego, Poznań

Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy:

1kajpg
Kontakt ze strony Rodzica
  • Wypełnienie elektronicznego wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola, i wysłanie go do nas za pomocą formularza rekrutacyjnego online.
  • Po zaakceptowaniu wniosku, Przedszkole przyjmuje dziecko na listę dzieci oczekujących (Dziecko wstępnie przyjęte). - Warunkiem zaakceptowania wniosku jest dostępność miejsc.
  • W przypadku braku miejsc, listy rekrutacyjne zostaną zamknięte, skontaktujemy się wówczas z Państwem i poinformujemy o tym.
  • Przedszkole prowadzi rekrutację w systemie ciągłym, w przypadku braku miejsc zachowujemy formularz i kontaktujemy się z rodzicami, gdy miejsce się zwolni.
Button formularz rekrutacyjnyjpg

2kajpg  Kontakt ze strony Przedszkola - umówienie Spotkania rekrutacyjnego ( informacyjnego ), kontakt e-mail lub telefoniczny.
 Dyrektor ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania. Będzie również  sposobność do uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące organizacji i pracy przedszkola.
3kajpg Spotkanie, wspólna decyzja i wypełnienie wniosku.
  • Aby przyjąć Państwa dziecko do naszego Przedszkola potrzebna jest wspólna decyzja Rodziców oraz Dyrektora, która podejmowana jest podczas osobistego spotkania.
  • Po podjęciu decyzji o chęci przyjęcia dziecka do Przedszkola, w kolejnym etapie należy wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie do Przedszkola i przesłać go do nas.
  • Wniosek online zostanie zaakceptowany po uregulowaniu opłaty wpisowej i zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Przedszkola.
    Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka
    Plac Wiktora Degi 9, 61-606 Poznań
  • Santander Bank Polska S.A.: 63 1090 1463 0000 0001 2946 2372
Button wniosek o przyjeciejpg Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.