Zapisy na rok szkolny 2020/21 i 2021/22 trwają:
1. Oddział ul. BUDZISŁAWA 1 (Naramowice),

2. Oddział ul. Braille'a 2A ( Batorego ),

3. Oddział osiedle Jana III Sobieskiego paw.52 ( Piątkowo )

Miesięczne czesne - (7.00 - 17.00 ): 700 zł

Wpisowe (jednorazowe): 500 zł

Opłata za wyżywienie (13,00 zł dziennie ) płatne za wykorzystane posiłki po miesiącu

Opłaty zawierają wszystkie zajęcia dodatkowe, które odbywają się na terenie naszego przedszkola:

•  j. angielski - codziennie

•  j. angielski z lektorem ( 2 razy w tygodniu )

• zajęcia sportowe, akrobatyka, Rytmika  ( trener ) ( 2 razy w tygodniu )

• warsztaty kulinarne ( 1 raz w miesiącu )

•  zajęcia przyrodnicze ( eco Baza )

•  zajęcia ze zwierzętami ( 1 raz w miesiącu )

•  zajęcia Edukacji Daltońskiej - 5 razy w tygodniu

•  zajęcia Edukacyjne z klockami Lego Education

• rytmika ( 1 raz w tygodniu )

• imprezy i uroczystości okolicznościowe

• opieka psychologiczno-pedagogiczna i logopedyczna dla dzieci i konsultacje dla rodziców

Zapewniamy małe , kameralne grupy i bezpieczne warunki !

Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy:

1kajpg
Kontakt ze strony Rodzica
  • Wypełnienie elektronicznego wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola, i wysłanie go do nas za pomocą formularza rekrutacyjnego online.
  • Po zaakceptowaniu wniosku, Przedszkole przyjmuje dziecko na listę dzieci oczekujących (Dziecko wstępnie przyjęte). - Warunkiem zaakceptowania wniosku jest dostępność miejsc.
  • W przypadku braku miejsc, listy rekrutacyjne zostaną zamknięte, skontaktujemy się wówczas z Państwem i poinformujemy o tym.
  • Przedszkole prowadzi rekrutację w systemie ciągłym, w przypadku braku miejsc zachowujemy formularz i kontaktujemy się z rodzicami, gdy miejsce się zwolni.
Button formularz rekrutacyjnyjpg

2kajpg  Kontakt ze strony Przedszkola - umówienie Spotkania  rekrutacyjnego ( informacyjnego ), kontakt e-mail lub telefoniczny.
 Dyrektor ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania. Będzie również   sposobność do uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące organizacji i pracy przedszkola.
3kajpg Spotkanie, wspólna decyzja i wypełnienie wniosku.
  • Aby przyjąć Państwa dziecko do naszego Przedszkola potrzebna jest wspólna decyzja Rodziców oraz Dyrektora, która podejmowana jest podczas osobistego spotkania.
  • Po podjęciu decyzji o chęci przyjęcia dziecka do Przedszkola, w kolejnym etapie należy wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie do Przedszkola i przesłać  go do nas.
  • Wniosek online zostanie zaakceptowany po uregulowaniu opłaty wpisowej  i zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Przedszkola.
    Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka
    Plac Wiktora Degi 9, 61-606 Poznań
  • Santander Bank Polska S.A.: 63 1090 1463 0000 0001 2946 2372
Button wniosek o przyjeciejpg

Dodatkowe informacje o rekrutacji do Przedszkola:

• Miesięczne czesne za pobyt w Przedszkolu wynosi 650 zł.
  • Opłata za wyżywienie wynosi 13 zł dziennie i jest naliczana za każdy dzień obecności dziecka.
Agnieszka Ziembora, dyrektor przedszkola Organ Prowadzący
Natalia Nogaj  Dyrektor administracyjny do spraw Rekrutacji  662-991-497

Dorota Rembarz, Kierownik ds. rekrutacji / 604-532-440 (Piątkowo)
Beata Rura, Dyrektor ds. rekrutacji / 692-533-245 (Naramowice)