Opłaty:

Nabór 2022 /2023  OFERTA PROMOCYJNA DLA DZIECI W WIEKU 2,5 - 3 LAT CZESNE MIESIĘCZNE 350ZŁ

Ruszamy do Przedszkola - Rusza akcja Adaptacyjna w naszych Przedszkolach !!!  Drodzy Rodzice, Przedszkolacy już wkrótce każdego ranka świat będzie kartką białego papieru, którą podczas pobytu w naszym Przedszkolu wspólnie pomalujemy wszystkimi kolorami tęczy.

Dyrektor Przedszkola Agnieszka

Oddział Przedszkola - NARAMOWICE
REKRTUTACJA - OFERTA PROMOCYJNA DLA DZIECI W WIEKU 2,5 - 3 LAT CZESNE MIESIĘCZNE 350ZŁ

Opłaty:

Oddział Naramowice, u. Budzisława 1
W oddziale Realizowany jest Projekt Bliżej Przedszkola za 1 zł

Czesne miesięczne 1zł plus opłata za zajęcia dodatkowe i wyprawkę plastyczną 550zł miesięcznie plus opłata za wyżywienie stawka dzienna 17,00zł pobierana po miesiącu tylko za dni obecne w przedszkolu.

Czesne miesięczne łącznie 551zł

Wpisowe (jednorazowe): 500 zł

Odział: Jana III Sobieskiego
Czesne miesięczne 800zł
Nowa grupa dla dzieci 2,5 - 3 lat  OFERTA PROMOCYJNA - CZESNE MIESIĘCZNE 350ZŁ - ostatnie wolne miejsca mała kameralna grupa !

Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy:

1kajpg
Kontakt ze strony Rodzica
  • Wypełnienie elektronicznego wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola, i wysłanie go do nas za pomocą formularza rekrutacyjnego online.
  • Po zaakceptowaniu wniosku, Przedszkole przyjmuje dziecko na listę dzieci oczekujących (Dziecko wstępnie przyjęte). - Warunkiem zaakceptowania wniosku jest dostępność miejsc.
  • W przypadku braku miejsc, listy rekrutacyjne zostaną zamknięte, skontaktujemy się wówczas z Państwem i poinformujemy o tym.
  • Przedszkole prowadzi rekrutację w systemie ciągłym, w przypadku braku miejsc zachowujemy formularz i kontaktujemy się z rodzicami, gdy miejsce się zwolni.
Button formularz rekrutacyjnyjpg

2kajpg  Kontakt ze strony Przedszkola - umówienie Spotkania rekrutacyjnego ( informacyjnego ), kontakt e-mail lub telefoniczny.
 Dyrektor ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania. Będzie również  sposobność do uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące organizacji i pracy przedszkola.
3kajpg Spotkanie, wspólna decyzja i wypełnienie wniosku.
  • Aby przyjąć Państwa dziecko do naszego Przedszkola potrzebna jest wspólna decyzja Rodziców oraz Dyrektora, która podejmowana jest podczas osobistego spotkania.
  • Po podjęciu decyzji o chęci przyjęcia dziecka do Przedszkola, w kolejnym etapie należy wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie do Przedszkola i przesłać go do nas.
  • Wniosek online zostanie zaakceptowany po uregulowaniu opłaty wpisowej i zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Przedszkola.
    Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka
    Plac Wiktora Degi 9, 61-606 Poznań
  • Santander Bank Polska S.A.: 63 1090 1463 0000 0001 2946 2372
Button wniosek o przyjeciejpg Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.