Prowadzimy rekrutację do przedszkola !

Przyjmujemy wnioski do Przedszkola, dołącz do nas ! Rekrutacja Wrzesień 2020 roku 

Zapewniamy małe , kameralne grupy i bezpieczne warunki !

Przedszkole z Pomysłem! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią codzienne sportowe zajęcia, zabawy klockami LEGO, taneczne wygibasy i kreatywne poznawanie otoczenia w gronie rówieśników i twórczych nauczycieli.

Koszt pobytu w Przedszkolu wynosi 650 zł plus wyżywienie.

Opłata za czesne zawiera wszystkie zajęcia dodatkowe w tym zajęcia artystyczne, sportowe, gimnastykę korekcyjną, język angielski prowadzony przez lektora, rytmikę, audycje muzyczne i teatralne, zajęcia edukacji daltońskiej, zajęcia Lego Education, realizację projektów, wyjść i wycieczek, organizację Festynów i uroczystości przedszkolnych oraz warsztatów z rodzicami.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku dotyczącego rekrutacji Online
https://www.facebook.com/275289739175852/videos/224917085250783/

Drodzy Rodzice aktywnie i na bieżąco prowadzimy działania związane z postępowaniem rekrutacyjnym, przyjmujemy Państwa zgłoszenia i wnioski o przyjęcie wysłane do nas przez stronę internetową przedszkola.

Dziękuje za tak duże zainteresowanie naszymi placówkami, staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie Państwa zapytania oraz wnioski, które do nas spływają.

Pozdrawiam Dyrektor Agnieszka Ziembora

Rekrutacja podzielona jest na trzy etapy:


1kajpg 
Kontakt ze strony Rodzica
 • Wypełnienie elektronicznego wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola, i wysłanie go do nas za pomocą formularza rekrutacyjnego online.
 • Po zaakceptowaniu wniosku, Przedszkole przyjmuje dziecko na listę dzieci oczekujących (Dziecko wstępnie przyjęte). - Warunkiem zaakceptowania wniosku jest dostępność miejsc.
 • W przypadku braku miejsc, listy rekrutacyjne zostaną zamknięte, skontaktujemy się wówczas z Państwem i poinformujemy o tym.
 • Przedszkole prowadzi rekrutację w systemie ciągłym, w przypadku braku miejsc zachowujemy formularz i kontaktujemy się z rodzicami, gdy miejsce się zwolni.
Button formularz rekrutacyjnyjpg

2kajpg  Kontakt ze strony Przedszkola - umówienie Spotkania  rekrutacyjnego ( informacyjnego ), kontakt e-mail lub telefoniczny.
 Dyrektor ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania. Będzie również   sposobność do uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące organizacji i pracy przedszkola.
3kajpg Spotkanie, wspólna decyzja i wypełnienie wniosku.
 • Aby przyjąć Państwa dziecko do naszego Przedszkola potrzebna jest wspólna decyzja Rodziców oraz Dyrektora, która podejmowana jest podczas osobistego spotkania.
 • Po podjęciu decyzji o chęci przyjęcia dziecka do Przedszkola, w kolejnym etapie należy wypełnić elektroniczny wniosek o przyjęcie do Przedszkola i przesłać  go do nas.
 • Wniosek online zostanie zaakceptowany po uregulowaniu opłaty wpisowej  i zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Przedszkola.
  Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka
  Plac Wiktora Degi 9, 61-606 Poznań
 • Santander Bank Polska S.A.: 63 1090 1463 0000 0001 2946 2372
Button wniosek o przyjeciejpg

Dodatkowe informacje o rekrutacji do Przedszkola:

 • Miesięczne czesne za pobyt w Przedszkolu wynosi 650 zł. 
 • Opłata za wyżywienie wynosi 13 zł dziennie i jest naliczana za każdy dzień obecności dziecka.
Agnieszka Ziembora, dyrektor przedszkola Organ Prowadzący
Natalia Nogaj  Dyrektor administracyjny do spraw Rekrutacji  662-991-497

Małgorzata Krajnik, Dyrektor ds. rekrutacji / 604-532-440 (Piątkowo)
Beata Rura, Dyrektor ds. rekrutacji / 692-533-245 (Naramowice)
Grażyna Rura, Dyrektor ds. rekrutacji / 668-903-855 (Piątkowo)

baner na FBjpg

FB Logojpg  Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną facebook